درباره ما

وب سایت رنگی منگی با هدف گرد آوری و تولید مطالب جذاب ، خواندنی ، مفید و آموزشی برای کاربران عزیز بوجود آمده است. کاربران در این سایت می توانند با دیدن عکس ها و مطالب جالب ، سرگرم شده و یا با خواندن مطالب آموزشی ، اطلاعات عمومی خود را تقویت کنند.

وب سایت رنگی منگی دارای تعدادی گروههای یاهو از جمله گروه رنگی منگی می باشد که یک روز در میان تعداد اندکی ایمیل های جذاب و دیدنی سایت را برای اعضای گروهش می فرستد تا اعضای گروه بتوانند در هر زمان این مطالب جالب را بدون جستجو کردن، در باکس ایمیل خود ببینند و لذت ببرند.

مطالب سایت به دو صورت تهیه می گردند: ۱- مطالب جالب و مفید سایت های دیگر که هرروز جستجو شده و به صورت تازه با ذکر منبع آن در انتهای مقاله در سایت بازنشر می شوند. ۲- مطالب جذاب و پرطرفدار در سایت های خارجی جستجو شده و پس از ترجمه در سایت رنگی منگی گذاشته می شود و به گروه ها ارسال می گردد.

عضویت در گروه یاهوی رنگی منگی اختیاری می باشد و در صورت عدم رضایت، اعضا می توانند لغو عضویت نموده تا دیگر ایمیل دریافت نکنند. سایت رنگی منگی متعهد می باشد که محتویات جذاب و جالب را برای کاربران ارسال کند و با ارسال تعداد زیاد ایمیل باعث ناراحتی اعضای گروه نشود. همچنین اطلاعات ایمیل اعضا در سایت محفوظ بوده و در اختیار شخص ثالث قرار نمی گیرد.

وب سایت رنگی منگی توسط شرکت تجارت الکترونیک وب بازار آریان طراحی و اجرا گردیده و تمامی حقوق سایت متعلق به این شرکت می باشد. شرکت وب بازار آریان با شماره ثبت ۴۴۹۲۴۳ در تهران به ثبت رسیده است و در زمینه ساخت وب سایت های تجاری و خلاقانه فعالیت می کند.