تبلیغات

وب سایت رنگی منگی دارای گروه های یاهوی متعددی از جمله رنگی منگی (RangiMangi) ، نیک (Nic-Group) دنیا (Donya-Group) ، درسا (Dorsa-Group) ، سپنتا (Sepanta-Group) ، تیرداد (Tirdad-Group) ، کارن (Koren-Group) و چند گروه کوچک دیگر می باشد که مجموع گروه ها شامل حدود ۳۲۰٫۰۰۰ عضو می باشند. تبلیغات سایت رنگی منگی به صورت ایمیل مارکتینگ می باشد.

* ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ (بازاریابی با ایمیل) یک فن آوری ارسال و شیوه ای نوین از تبلیغات اینترنتی می باشد. این روش به دلیل ارتباط مستقیم با کاربر و تاثیرگذاری بیشتر، کارآمدترین روش تبلیغات آنلاین می باشد. به گونه ای که به جای آنکه منتظربمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند ، خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال می کنید. همچنین به دلیل هزینه پایین آن نسبت به سایر روش ها به صرفه ترین راه تبلیغات آنلاین در کنار شبکه های اجتماعی می باشد.

* فواید ایمیل مارکتینگ با گروه های یاهو

به دلیل قدرتمند بودن سرورهای سایت یاهو، تبلیغات شما در کمتر از ۵ دقیقه به هزاران کاربر ایرانی عضو گروه ها ارسال می شود. همچنین به دلیل آنکه کاربران با خواست خود عضو گروه های یاهو شده و در صورت عدم رضایت می توانند لغو عضویت کنند، ایمیل های گروه های یاهو اسپم نمی شوند و مستقیم در اینباکس ایمیل اعضا قرار می گیرد.

* چرا تبلیغات در سایت رنگی منگی؟

  • سایت رنگی منگی از آن جا که زیرمجموعه شرکت بوده و شخصی نمی باشد، تمامی تلاش خود را در رضایتمندی مشتریان بکار می گیرد و پایبند به تعهدات خود می باشد.
  • سایت رنگی منگی به بیش از ۳۲۰٫۰۰۰ نفر از اعضای گروه های خود، ایمیل ارسال می کند.
  • تعداد دقیق اعضا در صفحه گروه ها در سایت یاهو مشخص می باشد، همچنین شما می توانید با عضویت در این گروه ها، ایمیل های ارسالی ما را مشاهده نمایید.
  • با گذاشتن شمارنده در پایین ایمیل تبلیغاتی می توانید از تعداد باز شدن و دیده شدن ایمیل تبلیغاتی خود آگاه شوید.

* روش های ایمیل مارکتینگ :

  • شما می توانید یک ایمیل اختصاصی (با عکس و محتویات مورد نظر خود) درست کرده و سپس ما این ایمیل را در تمامی گروه ها ارسال می کنیم.
  • می توانیم یک محتوای جذاب و خواندنی (مطلب) در ارتباط با آگهی شما تولید نماییم و آگهی شما را در انتها و وسط آن مطلب گذاشته و ارسال نماییم.
  • در هر ایمیل ۱۲ لینک پیشنهادی (در بالا و پایین محتوا) گذاشته می شود که می توان لینک صفحه مورد نظر شما به همراه متن تبلیغاتی آن در این قسمت قرار گیرد.

* شرایط و قوانین تبلیغات :

  • مسئولیت مطالب، تصاویر و شعارهای استفاده شده در آگهی ها به عهده سفارش دهندگان آن می باشد.
  • از آنجا که حفظ ظاهر و کیفیت ایمیل های ارسالی به اعضای گروهها برای ما بسیار با اهمیت می باشد، مدیریت سایت آگهی های مراجعه شده را از نظر استانداردهای گروه مورد بررسی قرار می دهد و در صورت عدم تطابق، اصلاحات لازم را با هماهنگی با سفارش دهندگان انجام می دهد.
  • سایت رنگی منگی از پذیرش هر گونه آگهی مغایر با قوانین و شئونات جمهوری اسلامی ایران و همچنین آگهی های سایت های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی معذور می باشد.

برای ارتباط با بخش تبلیغات و آگاهی از تعرفه ها با شماره تلفن های ۲۲۱۹۶۱۸۴ و ۲۲۱۹۵۲۱۲ و یا از طریق ایمیل سایت Rangimangi@yahoo.com با ما در تماس باشید.