مدل های پیشنهادی برای زمستان ۹۴

مدل های پیشنهادی برای زمستان ۹۴

در روزهای زمستانی، هیچ‌ چیزی به اندازه تن‌پوش گرم شما تعیین‌کننده خوش‌ پوشی‌تان نیست؛ لباسی گرم که هم سرما را از شما دور کند و هم خوش‌پوشی و خوش‌سلیقگی تان را زیر سوال نبرد. برای این کار باید نگاهی به پیشنهاد طراحان بیندازید. ببینید طراحان چه کت‌ها و ژاکت‌هایی را به شما توصیه می‌کنند و از این میان، کدام طرح و رنگ مناسب اندام شماست.

۱- قد بلند شدن

 

01

 

ژاکت‌، کاپشن، پالتوی بلند را به فهرست مد این روزها اضافه کنید. اگر چنین تن پوش‌ بلندی را خریده‌اید، یادتان باشد از شلوارهای فیت‌کات یا دامن کوتاه برای کامل‌کردن ست‌تان استفاده کنید تا این  محصول‌، ظاهرش را به خوبی نشان دهد. پیش‌بینی می‌کنیم این مد محبوبیت بی‌سابقه‌ای در بین خانم‌ها پیدا کند.

۲- سرمایی ها بخوانند

 

02

 

اگر سرمایی هستید و سرما اذیت‌تان می‌کند، بهتر است به فکر یک نمونه بادگیر  باشید. این کاپشن ها نه‌تنها شما را خیلی گرم می‌کنند بلکه می‌توانید با آن با خیال راحت زیر باران راه بروید بدون اینکه خیس شوید. اغلب برندها در طراحی تن پوش‌های جدیدشان سراغ پارچه‌های ضدآب رفته‌اند. این محصولات زیبا همانقدر که دوست‌داشتنی هستند، به دلیل طرح پفکی‌شان شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند اما طراحان مد این مدل را مناسب افراد چاق هم می‌دانند چون حالت کاپشنی دارند و اندام به خوبی زیر آنها پنهان می‌شود.

۳- دوچرخه‌سواری با مد

 

03

 

این هم نمونه‌ای از کت‌هایی که مد امسال محسوب می‌شوند و به کت‌های دوچرخه‌سواری معروف هستند. زیپ‌های مورب و فرم مردانه از ویژگی‌های اصلی این مدل ‌هاست که با این طراحی شما را خاص و استثنایی می‌کند. اگر می‌خواهید خاص باشید از این کت‌ها راحت نگذرید.

۴- شاد با پوست حیوانات

 

04

 

رنگ‌هایی مثل مشکی، قهوه‌ای و خاکستری انتخاب‌های معقول و منطقی برای پوشش زمستانی به شمار می‌آیند اما طراحان برای زمستان ۹۴ به شما پیشنهاد می‌دهند، رنگ و طرح‌های تکراری را کنار بگذارید و سراغ طرح‌هایی با پوست حیوانات و رنگ‌های روشن سبز، زرد و قرمز بروید. بی‌شک این طرح و رنگ کلید مهمی در خاص کردن یک ست زمستانی خواهد بود.

۵- بانوان خزپوش

 

05

 

با توجه به علاقه‌ای که خانم‌های لوکس‌پوش به انواع خز دارند، طراحان هم به این فکر افتاده‌اند تا خز را دوباره مد کنند. برخی از تن پوش‌هایی که برای زمستان امسال توصیه می‌شوند، به صورت کوتاه و تمام خز هستند و برخی دیگر تزیینی از خز دارند. فرقی نمی‌کند کدام را انتخاب کنید، مهم این است که چنین کتی را می‌توانید در موقعیت رسمی بپوشید.

۶- انتخابی بزرگ

 

06

 

شاید در نگاه اول از این مدل تن پوش‌ها خوش‌تان نیاید اما این ژاکت‌های گشاد با سایز بزرگ، بخشی از مد امسال هستند. ما پوشیدن آنها را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که اندامی کشیده و لاغر دارند. شاید هماهنگ کردن لباس با این ژاکت‌ها سخت باشد اما طراحان مد آنها را با شلوارهای گشاد و دامن کوتاه پیشنهاد می‌کنند تا ژاکت شما، زیبایی خودش را نشان دهد. در اولین دفعات استفاده از این کت‌ها احساس غریبگی می‌کنید اما آنها فرصت تجربه تیپی متفاوت را به شما می‌دهند.

۷- خلبانان

 

07

 

حالا نوبت رسید به خلبانی‌. این مدل تن پوش‌ها که به کاپشن خلبانی معروف هستند، بخشی از مد امسال محسوب می‌شوند. جنس کاپشن‌های خلبانی که در سال‌های پیش استفاده می‌شد از نایلون بود و فقط خلبان‌ها از آن استفاده می‌کردند ولی امسال طراحان مد با بازی رنگ، پارچه و طراحی این کاپشن‌ها را به مد امسال تبدیل کرده‌اند. اگر جزو افرادی هستید که اضافه وزن دارند، این مدل را نپوشید. این تن پوش‌های کوتاه و زیپ‌دار خاصیت الاستیک دارند.

۸- بانوان چرم پوش

 

08

 

کت‌های چرم کلاسیک روزهای رونقی داشتند که در چند سال اخیر به فراموشی سپرده شده است ولی امسال این کت‌ها به دنیای مد برگشته‌اند و مطمئنا با استقبال زیادی مواجه می‌شوند. اگر اندام درشتی دارید، این کت‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا به دلیل داشتن پارچه براق اضافه وزن شما را بیشتر نشان می‌دهند.کت‌های چرم امسال با قدی کوتاه طراحی شده‌اند که می‌توانید با توجه به موقعیت‌ها در ‌مهمانی‌ها از آنها برای روی مانتو استفاده کنید.

 

منبع: برترین ها

0
هیچ نظری ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط